Сьогодні коли багато компаній женуться за прибутком ми намагаємося зберігати своє ім'я і надати покупцеві низьку ціну і високу якість.Відгуки наших клієнтів


Чому Вам варто звернутися до Art-Puf?

1

Якасна сировина

Як наповнювач ми використовуємо пінополістиролові маленькі гранули спеціального діаметру, які довго тримають форму крісла. Зовнішні чохли ми виготовляємо з турецьких тканин: шкір-зами, велюри, жакарди. Кожен матеріал має спеціальний сертифікат якості.

Кулька має 3-5 мм, це забезпечує довгострокову форму крісла.

Ми використовуємо тканини з високою стійкістю до стирання, шкірзами з дихаючою здатністю, а також безліч інших відомих у всьому світі інновацій.

2

Найширший асортимент продукції в Україні

На нашому сайті представлено понад 200 моделей. Але якщо бути чесними, то ми й самі не знаємо скільки у нас точно моделей :) до нас безліч клієнтів звертаються з проханням пошити на замовлення, тому наш каталог поповнюється можна сказати щодня.

Оскільки ми виробники ми зможемо втілити в життя будь-яку Вашу ідею. Якщо Ви хочете з обох боків кишені будь ласка! Бажаєте додатковий внутрішній чохол? Немає проблем.

Якщо Ви раптом не знайшли те, що шукали, зателефонуйте нам і ми вирішимо цю проблему.

3

Найвигідніші ціни в Україні

Сьогодні на ринку безкаркасних меблів представлено безліч дилерів, які пропонують продукцію за завищеною ціною. На відміну від дилерів, ми маємо можливість встановити для Вас максимально наближену вартість до оптової

Завдяки великому потоку замовлень ми маємо можливість купувати матеріали за мінімальними низькими закупівельними цінами. Що, у поєднанні з мінімальними витратами на виробництво, дає нам можливість надати найнижчі ціни на аналогічний товар серед виробників в Україні.

Готові співпрацювати з нами? За системою дропшипінг

Перейдіть за посиланням нижче і заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами.

Прокрутить вверх