Доставка Бескаркасной мебели по всей Украине
Шановний покупець!

Якщо, ваше крісло лежить вже на складі, то ми вам його відправимо на наступний день. Інакше час виготовлення замовлення становитиме 1-7 днів (загалом 3 дня).

*Одержувач повинен мати при собі паспорт або права водія. ОТРИМАЧ ПОВИНЕН ЗНАТИ НОМЕР ДЕКЛАРАЦІЇ. За відсутності документів вантаж не видається!

Доставка меблів здійснюється шляхом пересилання за допомогою автоперевізника укр-пошти. Адресна доставка здійснюється попереднім дзвінком з клієнтом!

Після оформлення замовлення оплачується повністю або вноситься передоплата в 50% від вартості, переказом на картку Приват Банку 5168 7456 5020 7852 Шляхова Світлана

Оплата - грошова сума, яку служба доставки стягує за дорученням відправника з адресата, послуга платна 2% від суми післяплати!

 

Товар, який був зроблений за індивідуальним замовленням, не підлягає поверненню з боку замовника. Це прямо передбачено у ст.9 ЗУ "Про захист прав споживачів", а саме: Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) на підставах, зазначених у Постанові Кабінетом Міністрів України від 19 березня 1994 року N 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України" Про захист прав споживачів" У доповненні №3 цієї Постанови № 172 зазначено, Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), а саме:
 
  • лінійний та листовий металопрокат.
  • Трубна продукція.
  • пиломатеріали.
  • погонажні (плінтус, ).
  • плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) та скло.
  • нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).